u-Rodzinowe refleksje A.D. 2016

Firmy rodzinne to biznes, przedsiębiorczość, ale przede wszystkim ludzie. Każda inicjatywa ma swój początek w decyzjach ludzi, a u-Rodziny, to szansa, aby pokazać się, jak mocnym jesteśmy środowiskiem.

Dziś nasza organizacja stała się rozpoznawalna, środowisko oczekuje od nas nie tylko deklaracji, ale także konkretnych działań. Sami jednak nie damy rady stworzyć największej organizacji w kraju. Jesteście nam Państwo potrzebni. Dziś jest ku temu dobra okazja, gdyż:

  • dynamicznie powiększa nam się środowisko przedsiębiorców rodzinnych,
  • zostaliśmy zauważeni przez organizacje rządowe (Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Spraw Zagranicznych) oraz władze samorządowe,
  • zyskujemy zainteresowanie mediów,
  • pojawia się szansa rzeczywistego reprezentowania środowiska przed władzami Państwowymi.

Zapraszam do udziału w IX Zjeździe u-Rodziny 2016 w Gdańsku – chcielibyśmy wraz z zespołem stowarzyszenia podczas bogatego programowo czasu porozmawiać o przyszłości organizacji, wymienić się doświadczeniami i poglądami.

Dla obecnych wieczorem w piątek i sobotę mamy przygotowaną nalewkową niespodziankę, przygotowujemy rodzinną degustację domowej roboty nalewek. Zapraszamy do pochwalenia się własnymi produktami, pani Prezes przywiezie swój zapas nalewek. Przywieźcie ze sobą własne produkty. Zapowiada się niezwykłe wydarzenie i sposobność do integracji i wspólnego Świętowania.

Tegoroczny zjazd zapowiada się być inny od poprzednich. Program zdaje się być wyjątkowo ambitny i aspirujący. Mniej będzie "targowiska próżności", bazaru. W tym roku stawiamy na Kulturę i Sztukę w kontekście Wolności. Przyznaję, że z dużym zaciekawieniem podchodzę do tego pomysłu, ciekaw jestem, jak zareagują rodzinni, jaki będzie feedback. Czy jesteście otwarci na nowe, czy jednak więcej w rodzinnych konserwatyzmu. Już wkrótce informacja zwrotna :)

Więcej informacji o Zjeździe na www.u-rodziny.pl.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Przeczytaj również:

Back to Top