Łączymy by przetrwać

W obliczu kryzysu gospodarczego wywołanego epidemią koronawirusa My, Przedsiębiorcy Rodzinni, stanęliśmy na pierwszej linii frontu.

Musimy działać szybko i racjonalnie, zachowując zimną krew w podejmowaniu ważnych i trudnych decyzji. Podstawą naszego sukcesu jest wspуłpraca! Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorcуw w tej trudnej sytuacji, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zainicjowało kampanię #ŁączymyByPrzetrwać. Celem kampanii jest rzucenie wyzwania nieoczekiwanym trudnościom, jakie stoją przed polskim biznesem, poprzez: wymianę wiedzy i informacji, promowanie dobrych praktyk i inicjatyw, a także budowanie przestrzeni do komunikacji i wzajemnej inspiracji. Razem możemy więcej, a więc działajmy dla wspуlnego dobra!

Jako, że bliskie nam jest hasło - Łączymy by budować w stowarzyszeniu IFR podjęlismy się dzieła, aby dostarczać, przedsiębiorcom najlepszej możliwej wiedzy eksperckiej.

Webinaria organizujemy już od ponad roku, zorganizowaliśmy ich już kilkadziesiąt, w tym miałem przyjemność poprowadzić kilka z nich.

Staramy się podejmować różnorodne i ważne tematy, które mogą dostarczyć Państwu narzędzi i inspiracji - od aspektów prawnych, sukcesyjnych, po obszary handlu i marketingu.

 

Więcej o aktywnościach IFR w dziedzinie dostarczania wiedzy eksperckiej:

Back to Top