Druga edycja Akademii GPW Growth

Dziś świętujemy zakończenie drugiej edycji Akademii GPW Growth, której nasze stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych jest partnerem. Miałem dziś przyjemność wystąpić jako reprezentant IFR i wygłosic taki przekaz:
 
Szanowna Pani Prezes,
Szanowni Państwo,
 
Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych - najstarsza i największa tego typu organizacja w Polsce, po raz kolejny objęła swoim patronatem Akademię GPW Growth.
Jesteśmy pełni podziwu dla programu. Szczególnie jego realizacji oraz zaangażowania uczestników i chęci zmieniania otaczającego świata, który może być lepszym dzięki wzajemnemu wsparciu, dzieleniu się doświadczeniem oraz szerzeniu wiedzy i dobrych praktyk.
 
Zwłaszcza, że wśród uczestników Akademii są również firmy rodzinne.
 
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła duży trud zbudowania programu, który w tych dziwnych czasach wspiera rozwój firm, dając im niezbędne narzędzia i materiał do wzrostu.
Trzy lata temu, dokładnie w tym samym miejscu, na tej sali wręczaliśmy nagrody wyjątkowym przedsiębiorcom w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku. Doskonale wiemy, że mikrofirmy potrzebują impulsu do rozwoju, aby przeistoczyć się w małe, średnie a na końcu duże przedsiębiorstwa.
 
Cieszymy się, że istnieje takie przedsięwzięcie jak Akademia GPW GROWTH, która daje szansę firmom na zdobywanie kolejnych szczebli w tym wyścigu.
 
Dlatego też z tego miejsca pragnę złożyć serdeczne gratulacje
 
wszystkim uczestnikom Akademii, za podjęcie tego kroku. Cieszymy się, że dbacie o rozwój swój i swoich firm, to na pewno zaowocuje w przyszłości!
 
Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Dnia Przedsiębiorcy, który zgodnie z ustawą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w naszym kraju 21 czerwca, czyli w najbliższy poniedziałek, życzę Wam wszystkim nieustającej pasji, satysfakcji z działań, rozwoju i sukcesów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym staraniom rola Przedsiębiorcy w Polsce zostanie bardziej doceniona, a na pewno zaowocuje to korzyścią dla gospodarki, którą wspólnie budujemy oraz “zaszczepieniem” genu przedsiębiorczości w młodym pokoleniu.
 
Jeszcze raz serdecznie gratuluję Organizatorom i Absolwentom Akademii.
Dziękuję!
 
Druga edycja Akademii GPW Growth
Back to Top